10:40 - 23 Maj 2023

Luizi ndau një fotografi së bashku me Kiarën. Një nga komentet që mori për pak minuta më shumë se 3000 pëlqime ishte i këngëtares Vesa Luma.

Vesa shkruan : “Permbylleni vitin tamam (me nje goce) dhe jepi vulen ktij muhabeti”.

Këngëtarja e njohur shqiptare i bën propozimin e vitit Luizit dhe

A mendoni edhe ju se goca do të jetë vula për çiftin më të komentuar të momentit?!

Vesa Luma dha vulën për komentin më të mirë sonte sipas ndjekësve të Luizit.

Tags: ,