×
Show

Këpucët ‘Boho Chic’ – trend për pranverën e këtij viti

Insajderi
23 February 2016 - 14:53
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Propozimet që kanë dalë pas përfundimit të Javës së Modës që u mbajt në disa prej kryeqyteteve të botës, kanë përcaktuar trendin e këpucëve për stinën pranverore të vitit 2016.

Këpucët me maje të hapur dhe thembra të zbuluara të njohura si  “Boho Chic” që i takojnë stilit të viteve të 70-ta do të jenë në trend gjatë këtij viti, raporton portali gojane.com, i cili mbulon lajme për këpucë.

Këpucët Boho Chic, janë propozimet e markave të njohur që te jenë në galerinë e modës për stinën pranverore për vitin 2016./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark