09:19 - 24 Qershor 2022

Reperi Fero sapo ka publikuar projektin e tij të radhës me titullin ‘Keshi’, të cilin e ka shoqëruar edhe me video klip.

Ky projekt ndryshe nga të kaluarit e sjell Feron me një stil të ri dhe me unik, me të cilin nuk e kemi parë më herët reperin.

Fero njihet tashmë për stilin e tij unik dhe për prurje çdo here ndryshe dhe eksplorime në rryma të ndryshëm të muzikës.

Projekti po pritet mjaft mirë nga fansat e reperit, për më shumë, mund ta gjeni projektin në lidhjen poshtë.