10:13 - 22 Janar 2022

Moderatorja Arbana Osmani ka njoftuar mbrëmë se Beatrixa është e eliminuara e radhës nga shtëpia e famshme në Shqipëri.

Donaldi nuk e ka përjetuar edhe aq mirë, ndarjen nga partnerja e tij të cilit nuk i munguan edhe lotët.

Që nga e marta ishte në nominim bashkë me Donaldin dhe Einxhel.