13:30 - 06 Nëntor 2022

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi zgjodhi të ndajë me ndjekësit e saj një foto të shkrepur para nëntë vjetësh.

Artistja shihet krah vajzës së madhe Kaona, teksa ka shkruar ‘sot 9 vjet’.

Siç shihet në foto, pos viteve që janë më pak, Adriana s’paska ndryshuar fare pasi edhe sot duket super në formë dhe bukur.

Ajo ka vërtetuar se vitet janë veç numër.