×
 • Showbiz
 • Show

  Kështu duken Urimi e Alisa në dasmën e tyre/ Pamje

  Insajderi
  19 May 2024 - 21:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ish-banorët e “BBVK1”, Alisa dhe Urimi i kanë dhënë fund beqarisë.

  Dyshja kanë publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” ku shihen të veshur si dhëndër e nuse.

  Çifti i njohur, kanë bërë hyrje madheshtore gjatë hyrjes në sallën ku po festojnë gëzimin e tyre, martesën.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark