×
Show

Këto gjyshe janë “Mbretëreshat e Lamborghinit” (Video)

Insajderi
07 March 2016 - 16:15
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Makina lukzoze Lamborghini tërheq shumë vëmendje, por kur brenda saj ndodhen dy gra të moshuara vëmendja kthehet në një çudi.

Peggy Glenn dhe Audrey Linden janë “mbretëreshat e Lamborghini-t” siç e quajnë ato veten, të cilat e marrin makinën nga garazhi dhe nisen për në supermarket.

Pothuajse të gjithë i hedhin sytë nga makina dhe kur shohin se kush ndodhet brenda saj mbesin me gojë hapur.

Teksa gjyshet dalin nga Lamborghini, kalimtaret e rastit nuk hezitojnë tu bëjnë fotografi apo video./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark