×
 • Sport
 • Sport

  Këtu mund ta shikoni LIVE ndeshjen mes Shqipërisë dhe Moldavisë

  Insajderi
  17 November 2023 - 18:15

  Shqipëria po përballet me Moldavinë në kuadër të kualifikimeve për Kampionaitn Evropian.

  Ndeshja po zhvillohet me fillim nga ora 18:00.

  Kombëtares shqiptare i duhet një barazim sot ndaj moldavëve për të siguruar kualifikimin në Evropian.

  Kuqezinjtë renditen në grupin E me 13 pikë të grumbulluara nga gjashtë ndeshje. Në vendin e dytë është Republika Çeke me dy pikë më pak.

  Këtu mund ta ndiqni live ndeshjen:

  https://kora.livekoora.info/p/bein-sport-1-3.html

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark