×
 • Sport
 • Sport

  Khalid ‘thumbon’ Prishtinën: Teuta nuk e diskuton pjesëmarrjen në Evropë

  Insajderi
  11 September 2019 - 17:58

  Abdul Khalid zgjodhi të vijojë karrierën te Teuta, pas tri sezonesh me Prishtinën. Ai duket më se gati për startin me “djemtë e detit”.

  23-vjeçari e ka kthyer fokusin e tij te largimi nga Kosova. Në intervistë për “Panorama Sport”, Khalid tregoi pse zgjodhi të vijojë karrierën te Teuta, ambientin që gjeti në skuadër dhe objektivat e sezonit, më shumë në Insporti.com.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark