×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Kiara Tito thekson linjat trupore pas shtatzënisë

  Insajderi
  07 June 2024 - 22:50
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kiara Tito, e njohur për publikun shqiptar përmes pjesëmarrjes së saj në BBVA, ka ndarë me ndjekësit e saj një imazh të ri në Instagram, ku tregon fizikun e saj pas shtatzënisë.

  Ajo dhe partneri i saj, Luiz Ejlli, u bënë prindër për herë të parë rreth një muaj më parë, duke i dhënë jetë vogëlushes së tyre, Luna Mari Ejlli.

  Në fotografinë e publikuar, Kiara shihet e veshur me një set me lule, që thekson linjat e saj të rikthyera.

  Foto: Kiara Tito/Instagram

  Imazhi ka marrë vëmendje të menjëhershme në rrjetet sociale, dhe komentet pozitive nuk kanë munguar nga ndjekësit dhe miqtë e saj, të cilët kanë vlerësuar angazhimin dhe përkushtimin e saj për të qenë në gjendje të mirë fizike edhe pas shtatzënisë.

  Ky rikthim ka bërë përshtypje edhe tek fansat, të cilët kanë shprehur admirim për motivimin e saj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark