23:28 - 05 Gusht 2022

Në festivalin e “Sunny hill”, performoi edhe këngëtarja Kida.

Ajo për ndjekësit e saj ka postuar imazhe nga dukja e  saj e mbrëmshme, shkruan “Kosovarja”.

Ajo kishte veshur një fustan që ia zbulonte këmbët dhe një bluzë të shkurtër që ia vinte në pah gjoksin.

Këngëtarja dukej joshëse dhe mjaftë provokuese në poza.