13:21 - 12 Janar 2022

Nuk është sekret që Kim Kardashian në thelb mund të veshë çdo gjë që i pëlqen dhe të duket e mahnitshme në të dhe pamja e saj e fundit është vetëm një provë tjetër për këtë.

Duke postuar disa fotografi të saj të veshur me një veshje tërësisht të zezë, ish – ylli pozoi për foto të ndryshme në një korridor të thjeshtë të bardhë. Foton e mbishkroi thjesht me një zemër të zezë.

Një pamje e stilit, bluza e prerë pa mëngë nga marka Maximilian paraqiste një qafë të zhytur në formë V dhe të çara në ijët e saj.

Ajo e stiloi atë me xhinse të gjera të zeza që shfaqnin grisje në gjunjë dhe kofshë dhe përfundoi pamjen e jashtme me taka të zeza me majë.

Natyrisht komentet u grumbulluan shpejt. Një fans shkroi: “Energji e kukullave Bratz”, ndërsa një tjetër i krahasoi pozat e saj me Britney Spears.

Ndryshe, Kim u tregua edhe një herë e suksesshme në drejtësi – falë insistimit të saj i’u zbutet dënimi në 10 vite të dënuarit me 110 vjet burg.