×
 • Showbiz
 • Show

  Kjo banore i ka frikë pulat, momenti kur rrëzohet duke u përpjekur për ta zënë

  Insajderi
  03 December 2023 - 20:20

  Në shtëpinë e BBVK kanë shkuar disa “banorë” të rinj. Por më të veçantë. Vëllai i madh ua ka dërguar banorëve disa kafshë brenda shtëpisë. Pula.

  Banorët janë duke u kujdesur për pulat për të cilat kanë pas sfidë për t’i zënë dhe për tu kujdesur për to, shkruan Gazeta Insajderi.

  Por vështirësi për ta zënë pulën e saj kishte Kadar. Ajo u rrëzua nga frika për të kapur një pulë.

  @insajderiofficial #bigbrothervipkosova #bigbrotherkosova_vip #bigbrothervipkosova #fyp #fypage #fypシ゚viral #edonajames #fypシ゚viral #blerando #azem #alba #lumbardh #albythegoat ♬ Laughing – Gianluca Marino
  @insajderiofficial #edonajames #fyp #viral #kosova #edonajamesbbvip #bigbrotherkosovavip #bigbrothervipkosova🇽🇰 #blerando #shqipe #blero #kader #alba #azem ♬ The Chicken Song (Tchip Tchip) – The Dancing Chickens

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark