×
 • Showbiz
 • Show

  Kjo është dhuarata që Vedati pranoi nga artisti i njohur pas daljes nga Big Brother

  Insajderi
  20 March 2023 - 22:26

  Të premtën që kaloi përfundoi edicioni i parë i Big Brother Vip Kosova, ku edhe u zgjodh fituesi mes pesë finalistëve.

  Edhe pse hyri një muaj pas, aktori Vedat Bajrami arriti që të shkonte në finale.

  Vedati sonte nuk ka marr pjesë në Post Big Brother duke e refuzuar ftesën e tyre, por që ka marrë një surprizë të papritur nga miku i tij, këngëtari Noga.

  Artisti Noga ka befasuar Vedat Bajramin pas daljes nga shtëpia e famshme e Big Brother, me një fotografi të familjes së tij dhe menjë darkë në një vend super luksoz.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark