×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Kjo është kënga e re e UniKKatilit

  Insajderi
  31 May 2023 - 22:29

  Viktor Paloka, i njohur me nofkën UniKKatil ka lansuar sonte këngën e tij të re

  “Ala” quhet kjo këngë dhe është një këngë tipike e UniKKatil, me shprehje eksplicite.

  Edhe në këtë tekst ai ka shpotitur armikët e tij me lirikën e tij.

  Kënga është prit mirë dhe deri me tani ka afër 100 mijë klikime pas tri ore të lansimit të saj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark