11:20 - 22 Nëntor 2020

Tashmë dihet se Sara çdo ditë e më shumë po afrohet nga fundi i shtatzënisë.

Ka pak javë që ajo dhe Ledri u zhvendosën në Gjermani, ku edhe u mësua se atje do vijë në jetë vajza e tyre, dihet se Sara para njohjes me Ledrin kishte jetuar në Gjermani, ndërsa nuk dihet ende nëse ata do rikthehen në Kosovë.

Naim Abazi: Mozzik, Fifi, Gold Ag, 2 ton – talenta që dolen nga emisionet tona

Së fundmi Sara ka publikuar një foto, ku shihet duke shijuar ushqimin që kishte para vetes, teksa të gjithë vëmendjen e ka marrë komenti i Ledrit.

Me këtë epitet Ledri quan edhe vajzën e tij që ende nuk ka ardhur në jetë. Në këngën e tij “Si baba” dedikuar të bijës Ledri thotë, “Zemër ty t’kam shpirt. Princesha babit, ty t’kom G! Ty t’kom n’ekip”.