×
 • Sport
 • Sport / Insporti

  Kjo është pritja madhështore e tifozëve të Marseille për Sanchez

  Insajderi
  10 August 2022 - 09:18
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Alexis Sanchez karrierën do ta vazhdojë te klubi francez, Marseille.

  Reprezentuesi kilian ka mbërritur në qytetin francez për të kryer testet mjekësore dhe më pas të nënshkruaj kontratën, raportojnë mediat franceze.

  Me të mbërritur në Francë, tifozët e Marseilles i kanë bërë pritje madhështore Sanchezit.

  Tifozët francezë kanë ndezur flakadanë dhe fishekzjarre gjatë pritjes së Sanchezit.

  Kiliani së fundmi ishte pjesë e Interit, ndërsa gjatë të kaluarës karrierë ka bërë edhe në top klube evropiane.

  Mëposhtë mund të shihni disa pamje të pritjes së Sanchez nga tifozët e Marseilles.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark