19:36 - 14 Mars 2023

Fotini Derxho, banorja e re që u bë pjesë e shtëpisë disa ditë më parë, është parë shpesh duke folur me banorët e shtëpisë së “BBV”, të cilëve iu tregonte mendimin e saj për lojën e tyre.

Por me shume ajo është afruar me Kiaren ku ka treguar se e mbështet, madje ajo ka thëne se edhe nëse Luizin e ka kundër ajo do te jete krah Kiares gjithmonë, dhe për ketë ka treguar një arsye.

Fotini ka thënë se e ka përjetuar gjendjen e Kiaren kur ishte herën e kaluar ne Big Brother edhe pse ishte me çifte, ajo e ka thëne shpesh se edhe kur e ka pare nga televizori e ka kuptuar sikletin e Kiares.

Por se fundmi është bere virale një video e saj ku gjera te tjera i thotë Kiares dhe tjera gjëra Luizit kur çifti janë bashke, kjo është konsideruar loje e shëmtuar pasi ia ka ndryshuar mendimet Kiares.

Tags: , ,