×
 • Sport
 • Sport

  Kompanitë e basteve “tallen” me Arnold Gjergjajn

  Insajderi
  18 May 2016 - 16:58
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Boksieri kosovar Arnold Gjergjaj këtë të shtunë do të ketë meçin e tij më të rëndësishëm në karrierë, kur përballë do të ketë britanikun David Haye.

  Por, sipas bastoreve Gjergjaj nuk do ta ketë asnjë mundësi përballë britanikut, shkruan Express.

  Fitorja e boksierit Haye, kuotohet me vetëm 1.01 nga Bet365, ndërsa në anën tjetër fitorja e Gjergjat me 17.00.

  Mbetet të shihet nëse Gjergjaj do të arrijë të kalojë parashikimet dhe të bëjë një tjetër hap të madh në karrierë, drejt ngritjes në luftë për titullin kampion të botës. /Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  18 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark