×
 • Showbiz
 • Show

  Konfirmon ribashkimin? Veprim i fundit i Sara Hoxhës duket se i “vuri vulën” gjithçkaje

  Insajderi
  14 April 2024 - 15:56
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Pas gjithë bujës në rrjet, duket se Sara dhe Ledri kanë vendosur t’i japin marrëdhënies së tyre një shans të dytë, ose të paktën kështu na duket ne.

  Ka qenë Sara ajo e cila ka rikthyer të gjitha fotot me Ledrin në profilin e saj, foto të cilat ishin arkivuar dhe fshehur nga instagrami, gjatë periudhës së tyre të ndarjes. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark