×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Konfrontim mes Keisit dhe Kristit në Turqi? Olsa Muhameti zbulon si qëndron e vërteta mes ish-banorëve

  Insajderi
  09 June 2023 - 22:52
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në një lidhje të drejtëpërdrejtë nga Turqia ku po xhirohet emisioni “Kepi i Vip-ave”, autorja e programit Olsa Muhameti ka zbuluar emrat e disa prej personazheve që do të marrin pjesë në emision.

  Ajo tha se Keisi është një prej tyre dhe se pritet të ketë një konfrontim dhe jo vetëm me një prej personazheve më të përfolur të spektaklit Big Brother.

  “Këtu Kejsi mendoj se do ketë konfrontime, ndoshta shkojmë edhe në ndonjë darkë romantike me një nga personat më të përfolur të BB. Po bëjmë tentative për këtë darkë dhe të shohim nëse do ta realizojmë dot”, tha autorja e programit. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark