22:12 - 08 Dhjetor 2022

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, ka reaguar pas zhdukjes së mostrave të Astrit Deharit nga Instituti i Mjekësisë Ligjore.

“Kjo është pikëlluese, dhe zhgënjyese. Mas pari duhet me u bë analizë e saktë se qysh ka funksionuar ky institut”.

“A kanë qenë të mbrojtur frigoriferët. Edhe sa më shpejt me i gjet ata që kanë qenë drejtpërdrejt të lidhur me sigurinë e institucionit dhe ata që i kanë shti duart aty”, ka thënë Konjufca në Dukagjin, shkruan Gazeta Insajderi.  

Lexo edhe: