×
 • Showbiz
 • Show

  Konkurrentja nga Kosova, Arta Kabashi eliminohet nga Big Brother VIP Albania

  Insajderi
  25 February 2024 - 08:30
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Përveç Albit, Arta Kabashi është banorja e dytë që ka dalë nga shtëpia e Big Brother mbrëmjen e sotme, duke lënë në mes ëndrrën për të vazhduar rrugëtimin drejt çmimit të madh.

  Largimi i Artës në televotimin e dytë me pyetjen: “Kë doni të shpëtoni?” ka lënë banorët si Rike, Vesa dhe Romeo të përlotur, për shkak të marrëdhënies që kishin krijuar, një raport i mirë miqësor.

  “Shumë e bukur për mua si eksperiencë, por është jashtëtokësore. Kur je brenda aty, duket që shumica e banorëve kanë hyrë në një trajnim për të pasur një sjellje të caktuar. E dio që jashtë nuk mundet të kuptohet. Më shumë lojtar dhe tregon veten më pak se të tjerët? Më ka ndodhur me Ilnisën që e ka bërë personazhion e vërtet, por ka raste që tregon personalitetin e saj”, tha Arta pas eliminimit.

  “Jam e lumtur që nuk u ktheva dhe mos u mërzitni. Qëndroni të fortë, vazhdoni sa më shumë të mundeni në debate, ama mos shani, por më shumë argumente”, ishte mesazhi i Artës për banorët.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark