×
 • Sport
 • Sport

  Kosova miqësore me Italinë

  Insajderi
  19 February 2016 - 20:58

  Përfaqësuesja A e Kosovës në hendboll do të zhvillojë dy ndeshje miqësore me përfaqësuesen Italiane gjatë muajit mars, njofton Federata e Hendbollit të Kosovës.

  Të dy ndeshjet do të luhen brenda dy ditëve me 7 dhe 8 mars në kryeqytetin e Italisë, Romë.

  Përfaqësuesja e Kosovës po vazhdon me ndeshje miqësore, që të përgatitet sa më mirë që është e mundur për ndeshjet eliminatore për botërorin që fillon në muajin qershor.

  Shorti për këto eliminatore do të hedhet në muajin prill.

   

   

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark