×
 • Showbiz
 • Show

  “Krejt e kanë ditë” – Edona tregon për një grua të lagjes në Vraniq që bënte “sehire”

  Insajderi
  19 November 2023 - 17:24

  Natën e djeshme, banoret e Big Brother VIP Kosova, Monika dhe Edona kanë biseduar rreth një teme intersante, atë të magjisë së zezë.

  Edona ka treguar një histori që i ka ndodhur më parë në lagjen Vraniq, për një grua që bënte ‘sehire’.

  E Monika është shprehur e frikësuar nga hapja e kësaj teme.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark