×
Show

Krijon bizhuteri me bimë natyrale

Insajderi
24 February 2016 - 09:11
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Susana McLeary, shtëpinë e saj e ka të mbushur pothuajse me të gjitha llojet e luleve.

Këtë pasion ndaj luleve tashmë e ka kthyer në biznes online. Ka krijuar aksesor nga me të ndryshme të bëra me lule dhe bimë natyrale.

“Ajo që shijoj më shumë nga të qenit një punuese e bizhuterive me bimë natyrale, është se mund t’i rris ato në kopshtin tim dhe mund të jem e përgjegjshme për natyrën në botë”, ka thënë Susana gjatë një interviste për revistën flowerona.com

Bizhuteritë të cilat i krijon McLearty janë nga më të ndryshme, si unaza, byzylyk, varëse, kurora, etj.

Çdo bimë të cilën është e vendosur në pjesën bazë te stolis, mund të qëndroj për afërsisht dy javë. Më pas mund të zëvendësohet me një tjetër punim. /Insajderi.com

 

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark