×
 • Showbiz
 • Show

  Kriset marrëdhënia mes Glorias dhe Baby G: Më ofendove, je mosmirënjohëse

  Insajderi
  11 June 2024 - 14:18
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Mesdita e sotme në “Ferma Vip” ka kaluar me debate dhe diskutime mes disa prej konkurrentëve. E gjitha nisi pas një komenti të bërë nga Baby G e cila tha se kur të dalë nga ky format do të shikojë videot me momente të saj të lojës dhe jo të fermerëve të tjerë. Mirëpo kjo gjë duket se e ka irrituar Glorian e cila tha se u ndje e fyer nga komenti i Baby G pasi ajo personalisht ka parë momente edhe të fermerëve të tjerë pasi u largua nga loja. Gloria tha se ka shfaqur interes për konkurrentët e tjerë.

  Biseda e plotë:

  Baby G: Kur të dal do të shoh video të vetes, nuk më intereson asgjë për të tjerët.

  Gloria: Më ofendove, unë kam ndjekur videot e tua dhe të fermerëve të tjerë. Prandaj jam këtu se të kam ndjekur.

  Baby G: Po, por ke ndjekur videot e tua si fillim, pastaj ne të tjerëve.

  Gloria: Jo nuk është e vërtetë. Unë 3-4 video të miat kam parë. Unë e di se çfarë kam thënë. Ti e ke thënë më parë këtë dhe më ke ofenduar.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark