×
 • Showbiz
 • Show

  Krisje në lidhjen e Kiarës me Luizin? Kristi: Pasioni mes tyre po mbaron

  Insajderi
  04 June 2023 - 15:47

  Kiara dhe Luizi kurorëzuan lidhjen e tyre, të krijuar brenda “Big Brother VIP”, në martesë edhe pse shumë persona kishin dyshime për vazhdimësinë e tyre.

  Edhe sot, teksa ishte i ftuar në “E Diell”, Kristi tha se mes çiftit po mbaron pasioni dhe kjo mund të bëjë që ata të ndahen. Sipas tij, kjo dallohet nga sjellja e Luizit, ndërsa shtoi se këngëtari është i paqartë.

  “Luizi është i paqartë. I çorentiuar. Pas 5 muajsh, pasioni fillestar tani po mbaron dhe tani kjo duket. Po zbehet. Duhet të gjejnë mënyra të tjera për ta mbajtur lart pasionin. Kuptohet nga sjellja e Luizit.”- tha Kristi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark