×
 • Showbiz
 • Show

  Kristi dhe Keisi ‘kapen mat’ bashkë

  Insajderi
  01 June 2023 - 11:04

  Keisi Medini dhe Krist Dragot u njohën brenda “Big Brother VIP Albania”, u pëlqyen, lidhën e më pas u ndanë po aty.

  Pas përfundimit të eksperiencës, këngëtarja u shpreh se do e priste mirëpo mesa duket ndryshoi mendje rrugës.

  Edhe Kristi ka bërë deklarata të ndryshme, që nga fakti se s’do kthehen më bashkë dhe e ka mbyllur atë kapitull me Keisin.

  E kur menduam se mes tyre çdo gjë mori fund, dy ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri shfaqen bashkë.

  Shkak u bë një event që i detyroi të qëndrojnë në të njëjtin ambient. Aty, Ronaldo Sharka ka mundur t’i filmojnë teksa qëndrojnë shumë pranë njëri-tjetrit, edhe pse dallohet distanca mes tyre.

  Pasi i dhanë fund lidhjes së tyre, Kristi dhe Keisi ‘kapen
  Pasi i dhanë fund lidhjes së tyre, Kristi dhe Keisi ‘kapen

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark