×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Kristi dhe Keisi shkëmbejnë puthjen e parë në buzë (foto)

  Insajderi
  27 February 2023 - 12:50
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Mbrëmjen e djeshme si shkak i një loje të dhënë nga “Vëllau i madh”, konkurentët Krist Alija dhe Keisi Mendini kanë shkëmbyer puthjen e tyre të parë në buzë.

  Keisit iu desh të bënte dënimin ose t’i përgjigjej pyetjes. Ajo zgjodhi dënimin, i cili ishte puthja në buzë ne Kristin.

  Kujtojmë se ata kanë nisur një njohje me njëri-tjetrin brenda shtëpisë së famshme, Big Brother VIP Albania, edhe pse Kristi ka një lidhje jashtë.

  Krist Alija

  Edhe se e mohoi një gjë të tillë, e dashura e Kristi bëri një reagim në rrjete sociale, duke zbuluar bisedën e fundit me të të realizuar më 24 dhjetor, ditën e nisjes së Big Brother VIP.

  Kejsi Mendini

  Nga ana tjetër, Sabiani nuk është dakord me lidhjen e tyre, pasi ka mësuar romancën e Zazës dhe Kristit. Madje ai ka hequr nga “Instagrami” Keisin, si veprim që lë të kuptojë se është kategorikisht kundër veprimeve që po kryen brenda.

  Sabiani dhe Kejsi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark