×
 • Sport
 • Sport

  Federata Kroate ndihmon futbollin e Kosovës

  Insajderi
  09 March 2016 - 17:04
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Federata e Futbollit të Kosovës u ka shpërndarë nga 15 topa ekipeve të grupmoshave të reja. Këta topa erdhën si donacion nga Federata Kroate e Futbollit para pak ditësh.

  Ndarja u bë mes grupmoshave të reja të ekipeve të Superligës, Ligës së Parë dhe shtatë rajoneve të Federatës.

  Ekipet e Superligës morën nga 15 topa, ato të Ligës së Parë nga 10 dhe secili rajon nga 15 topa.

  federata kr

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark