21:40 - 28 Prill 2021

Jasmina dhe Andi i kanë dhënë fund njohjes së tyre në emisionin “Për’puthen”.

E gjithë kjo erdhi si pasojë e keqkuptimeve që kishin mes vete.

Po tallen me ne! Andi dhe Jasmina janë 'përputhur' por rrinë në emision për  famë (FOTO) – Lajme 24 ORË

Por, duket se çdo gjë ishte vetëm një shfaqje mes konkurrentëve, pasi së fundmi ishte Jasmina ajo e cila ndau disa momente intime në krahët e Andit.

Se a janë çifti me të vërtetë, këtë mund ta kuptojmë ditëve në vazhdim.