×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  “Kur edhe rrugët më të frekuentuara janë bosh”, Pacolli shijon Nju Jorkun

  Insajderi
  19 September 2023 - 17:15

  Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës dhe kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli është duke qëndruar në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

  Gjatë ditë së diel kishte lajmëruar për udhëtimin ne New York, ku edhe kishte paralajmëruar takime të rëndësishme.

  Sot, Pacoli ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në platformën “X”.

  “Kur edhe rrugët më të frekuentuara të New York-ut janë thatë”, ka shkruar Pacolli.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark