×
 • Lajme
 • Insajderi

  Kurti: S’e kam dëgjuar fjalimin e Ramës në Këshill të Evropës

  Insajderi
  12 October 2022 - 18:44
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti tha se nuk e ka dëgjuar fjalimin e homologut të tij shqiptar, Edi Rama, në Këshillin e Evropës.

  “Nuk di a kam kontribuar në fjalimin e Edi Ramnës, sepse nuk e kam dëgjuar. Kam qenë në Pejë sot dhe tërë ditën nëpër takime të ndryshme e në mbrëmje vonë përpiqem që të updatohem”, tha ai në konferencën e përbashkët për media me shefin e Zyrës së BE-së në Kosovë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark