×
 • Sport
 • Sport

  “Kush është ai?”, Gafa e bujshme e Pochettino-s, nuk i njeh lojtarët e tij: Nuk di të përgjigjem

  Insajderi
  28 August 2023 - 12:46

  Gafë e bujshme në konferencë për shtyp nga trajneri i Chelsea-t, Mauricio Pochettino.

  Trajneri po fliste për sfidën e Premier League të fituar kundër Luton, kur një pyejte e ka befasuar.

  Gazetari e ka pyetur pse nuk ishin të pranishëm Malang Sarr dhe portieri Jamie Cumming dhe ai është vënë në vështirësi. Pak sekonda më mbrapa, ka thënë:

  “Kush? Kush janë ta të dy? Sarr dhe tjetri… Jamie? Nuk di çfarë të të them, më ke kapur në befasi dhe të papërgatitur”, ka deklaruar trajneri i Chelsea-t.

  VIDEO:

  https://twitter.com/xsfootballs/status/1695764928047759717?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1695764928047759717%7Ctwgr%5E48410bea7bbb0c9276a89909238c2f0d19e8489e%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ftelesport.al%2Fkush-eshte-ai-gafa-e-bujshme-e-pochettino-s-nuk-di-te-pergjigjem-video%2F

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark