×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Ky është gjinekologu i njohur që vdiq në vetaksidentin në Sllatinë

  Insajderi
  14 May 2024 - 16:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një person ka mbetur i vdekur pas një aksidenti trafiku të ndodhur në Rrugën Pejë-Prishtinë, konkretisht në Sllatinë. Personi që vdiq është gjinekologu i njohur Jakup Dobranja.

  Të afërmit e tij kanë njoftuar për vdekjen tij në “Facebook”.

  Lajmin se një person ka vdekur në aksident për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Baki Kelani.

  “Në këtë rast është përfshirë një automjet, në të cilin drejtuesi i mjetit ka ndrruar jetë, vdekjen e të cilit e kanë konstatuar mjekët kompetent”, tha ai.

  Në lidhje me rastin në vendngjarje kanë dalur njësitet relevante policore, ekipa mjekësore dhe prokurori kompetent, përderisa trupi i pajetë është dërguar në IML.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark