08:40 - 09 Qershor 2021

Enca u fotografua në përqafim të emrit të njohur për publikun.

Enca Haxhia është një nga artistet që çdo herë merr vëmendje të madhe me paraqitjet publike e deklaratat e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një foto, ku shfaqet në përqafim të një mashkulli, i cili mbeti anonim për publikun.

Por, personi në fjalë është emër i njohur për publikun dhe bëhet fjalë për ish-konkurrentin e “Përputhen”, Beart Rexhepin.

Mbetet të shihet se a po përgatit Enca klip ku Bearti do të jetë pjesë e tij apo ka diçka më shumë mes tyre.

“Nashta”, titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia, i cili numëron mbi 3 milionë klikime.