×
 • Showbiz
 • Show

  “Ky s’ka pasë fat, po gra ka pasë”, Ganiu “tallet” me Bleron

  Insajderi
  21 November 2023 - 15:02

  Në “zinxhirin e nominimit” mbrëmë Bleron ka “shpëtuar” Ganiun.

  Kjo ishte befasi për të gjithë pasi ditëve të fundit dyshja kanë debatuar me njëri- tjetrin.

  Ani pse kjo ka ndodhur, Ganiu ka vazhduar të “tallet” me Bleron.

  Ai në prani të Shqipes, Ilirianës dhe Adrit ka kënduar disa vargje të këngës “Fotografi”.

  Ku mes tjerash, ai ka thënë: ky fat nuk ka pasë, por gra ka pasë.

  Kjo është përcjellë me të qeshura nga banorët e tjerë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark