16:16 - 30 Shtator 2022

Miliarderja Kylie Jenner mori gjithë vëmendjen teksa doli në Paris gjatë javës së modës të enjten.

25-vjeçarja ishte e veshur me një fustan të tejdukshëm dhe me ngjyrë të kuqe që paraqiste një prerje me dekolte dhe këmbë të ndarë deri në kofshë.

Përmes fustanit ajo tregoi fizikun e saj  me seksionet e dantellave të kuqe të vendosura në mënyrë strategjike nën materialin e tejdukshme.

Kylie u duk edhe më elegante duke përshtatur fustanin me një palë sandale me taka dhe mbante një çantë të kuqe në dorë.

Ajo zgjodhi një dukje joshëse grimi, me një buzëkuq me ngjyrë kafe me shkëlqim.