16:53 - 24 Janar 2021

Ajo së fundmi është parë duke shijuar pushimet me shoqëri dhe motra në Meksikë.

Por, edhe pas kthimit në shtëpinë e saj, duket se Kylie është nostalgjike për kohët që kaloi atje, shkruan Daily Mail.

23-vjeçarja në një postim në rrjetin social Instagram ka ndarë disa imazhe, në cilat shihet e veshur me bikini.

Edhe pas lindjes ajo mban të formësuara linjat trupore, të cilat kësaj radhe i ka vënë në pah për ndjekësit.

Flokët e gjata brune ajo i ka lënë të lira mbi supe, ndërsa ka zgjedhur të shfaqet pa asnjë lloj makijazhi.

Gjatë pot ë njëjtës ditë, Jenner ka publikuar edhe disa imazhe të vajzës Stormi, të realizuara kohë më parë.