×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Ledioni ju jep një informacion nga jashtë banorëve

  Insajderi
  19 April 2024 - 23:34
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Sonte shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ‘BBV3’, i është bashkuar moderatori Ledion Liço dhe dy opinionistët e formatit të cilët surprizuan banorët me hyrjen e tyre në ditën e 100-të.

  Pasi u përshëndetën me banorët, mysafirët u pozicionuan në ambientet e jashtme të shtëpisë teksa kanë darkuar dhe kanë biseduar me konkurrentët për çështje të ndryshme.

  Mirëpo Ledioni ka ‘thyer’ paksa rregullat mbrëmjen e sotme teksa i ka dhënë banorëve një lajm shumë të bukur nga jashtë shtëpisë.

  ‘Sara dhe Bardhi janë në një pritje të një fëmije’- tha Ledioni.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark