12:22 - 19 Nëntor 2021

Reperi i njohur Ledri Vula dhe blogerja e dashur Sara Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Sara.

Çifti shihen në spital, ku kanë të veshur mbathjet për higjien të spitalit, kjo ka ka bërë të kuptohet se ata ndodhen në spital derisa arsyet ende nuk janë bërë të ditura.