×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Ledri Vula thyen heshtjen, ka një njoftim

  Insajderi
  01 November 2023 - 17:50
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Reperi i njohur Ledri Vula, ka njoftuar ndjekësit për anulim të koncertit të tij në Oslo.

  Ai në postimin e tij nuk dha arsye se pse nuk do mbaj koncert.

  “Fansa të Norvegjisë dhe Skandinavisë, ju njoftoj se koncerti i Oslos nuk do të mbahet. Shumë dashuri për ju, do shihemi prapë”, ka shkruar reperi.

  Ledri Vula javëve të fundi ka qëndruar i heshtur dhe larg vëmendjes publike.

  Madje edhe postimet e tij në rrjetet sociale kanë qenë të pakta dhe e gjithë kjo ka nxitur dyshimet për një krizë në marrëdhënien me partneren e tij Sara Hoxha.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark