×
 • Showbiz
 • Show

  “Lem Buc”- Çfarë po ndodh në Big Brother? Santiana qan me dënesë

  Insajderi
  10 December 2023 - 13:16

  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku, është parë duke qarë me dënesë mëngjesin e së dielës.

  Ndonëse nuk dihet shkaku i mërzisë së saj, ajo kërkon nga banori Yll Dervishi, i njohur si “Buci”, që ta lë rehat, shkruan Gazeta Insajderi.

  “Je ka ma ngarkon shumë situatën, shumë seriozisht e pata qato që ta thashë. Lem Buc, dil pi cigare”, thotë ajo.

  Pas kësaj, ajo fillon të qajë me dënesë.

  Ndërkaq, “Buci” insiston që ajo të vijë e të pijë cigare me të dhe banorin tjetër, Besin.

  Situata mes “Bucit” dhe Santianës ka filluar të tensionohet pasi e fejuara e këtij të parit e qortoi për afërsinë që ka bashkëshorti i saj me banoren. /Insajderi.org/

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark