×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Leonardo DiCaprio në lidhje serioze me Vittoria Cerettin, pasi modelja italiane është bërë e dashura e tij e 18-të

  Insajderi
  26 September 2023 - 15:25

  Leonardo DiCaprio thuhet se po bëhet serioz me modelen 25-vjeçare Vittoria Cerettin.

  Aktori 48-vjeçar i “Killers of the Flower Moon”, i njohur për braktisjen e të dashurave pasi mbushën 26 vjet, është parë në disa takime në SHBA dhe jashtë saj muajt e fundit, shkruan DailyMail.

  Tani një burim ka thënë se ata po njihen me njëri-tjetrin në një “nivel më të thellë”.

  Një burim i brendshëm tha për “Page Six”: “Ata kanë kaluar mjaft kohë së bashku gjatë muajve të fundit dhe po kënaqen duke e njohur njëri-tjetrin më thellë.”

  Leo dhe Vittoria u panë për herë të parë në publik gjatë një daljeje në klub në Ibiza, Spanjë, më 9 gusht.

  Ata u panë në një video të siguruar ekskluzivisht nga “Page Six” duke u puthur dhe festuar së bashku në klubin elektrizues “Hï Ibiza” dhe disa javë më vonë u nisën për në Kaliforni.

  Reklama
  Foto: Screenshot

  Një dëshmitar okular i tha “Page Six” se ata vunë re një ‘vibe’ mes të dyve gjatë takimit, duke shtuar: “Mënyra se si po flisnin me njëri-tjetrin… ju mund ta ndjenit energjinë.”

  Dyshja u panë gjithashtu në Mbretërinë e Bashkuar në festën e “Vogue World: London” javën e kaluar.

  Një burim i tha “Page Six”: “Leo dhe Vittoria po bisedonin dhe kërcenin së bashku gjithë natën.

  “Në pamje të parë, romanca e tyre është shumë më tepër se një njohje kalimtare.”

  Një tjetër burim i brendshëm tha se Leo e ka mbështetur Vittorian jashtë vendit ndërsa ajo ecte në pasarelat në “Javën e Modës” në Milano.

  Leo ishte për herë të fundit në një lidhje afatgjate me aktoren Camila Morrone, 26 vjeçe, por ata u ndanë në gusht 2022 pas katër vitesh së bashku.

  Më pas ai ishte i lidhur me supermodelen Gigi Hadid, 28 vjeçe, përpara Vittoria. /Telegrafi/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark