×
 • Showbiz
 • Show

  “Lëvizja jote ishte kërcënuese”, Arbër Hajdari komenton ‘përplasjen’ Meri-Sara

  Insajderi
  31 January 2024 - 10:39
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Meri dhe Sara dy ditë më parë kanë debatuar me njëra- tjetrën saqë për pak sa nuk janë përplasur fizikisht.

  Në Prime, Sara e sqaroi se Meri e kishte kërcënuar atë teksa ishin duke përfunduar sfidën e dhënë nga ‘Vëllai i madh’.

  Sara: Askush nuk e di çfarë kam menduar unë në atë moment. Sepse ka pasur shumë njerëz që kanë menduar se unë do rrah Merin, por unë nuk kam ardhur në Big Brother për të rrahur Merin

  Nga ana tjetër opinionisti Arbër Hajdari nuk ndan të njëjtin mendim me fjalët që ajo thotë.

  Arbër: Lëvizja jote me hapa të ngadaltë ishte kërcënuese

  Sara: Po isha e lodhur mo Arbër kishim 8 orë

  Kujtojmë se, debati nisi kur Meri i përmendi Sarës fjalën ‘dashnor’ dhe nga fjalët u kalua në përplasje fizike, ku Ilnisa hyri mes banoreve.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark