23:24 - 26 Mars 2023

Edhe reperi i njohur Mozzik, mbrëmjen e sotme ka bërë të ditur se do t’i bashkohet protestës së 2 prillit.

Kjo protestë është në mbështetje të luftës së UÇK-së dhe ish-krerëve të saj, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi, Rexhep Selimi dhe bashkëluftëtarët e tyre.

Lajmin e bëri të ditur vet reperi përmes një foto në “Instastory”.

“Edhe un jom aty!”, shkroi ai.