×
Show

Lirohet nga spitali Lena Dunham

Insajderi
08 March 2016 - 10:29
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Aktorja amerikane, Lena Dunham, të hënën është liruar nga spitali pasi ishte diagnostifikuar me sëmundjen e endometriozës.

Pasi lirimit nga spitali, Dunham ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për të falënderuar fansat e saj për mbështetjen që i kanë dhuruar.

“Faleminderit shumë për dashurinë tuaj. Jam liruar nga spitali dhe aktualisht po ndjehem mirë”, ka shkruar Dunham.

29 vjeçarja u dërgua drejt në sallën e operacionit të shtunën, pasi sipas saj ishte në një gjendje shumë të rëndë.

Lena Dunham është edhe prezantuese e një shoë-it në një televizion amerikan./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark