×
 • Showbiz
 • Show

  Loredana dhuron 150 mijë euro për të prekurit nga vërshimet në Mitrovicë e Skenderaj

  Insajderi
  07 February 2023 - 19:24

  Reperja kosovare me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi, iu ka bashkuar fondacionit për vërshimet në qytetin e Mitrovicës.

  Loredana ka dhuruar 1500 mijë euro për të prekurit nga vërshimet në Mitrovicë e Skenderaj, kështu ka njoftuar përmes instastory Naim Murseli, këshilltari i Behxhet Pacollit.

  “Loredana me miqtë e saj dhuron 150 000 euro në Fondacionin behgjetpacolli për vërshimet në Mitrovicë dhe Skenderaj”, ka shkruar ai.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark