11:06 - 21 Tetor 2021

Loredana është një ndër reperet më të përfolura dhe çdo veprim i saj merr vëmendjen maksimale nga fansat.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me të cilat informon adhuresit e saj për projektet muzikore, si dhe nuk ngurron të ndajë detaje nga jeta e saj personale.

Së fundmi, ajo ka ndarë në InstaStory një shkrim, ku thuhet:

“Jam thjesht e acaruar që më ka kapur një paralizë gjumi, që më ka bërë për vete”.

Ky shkrimi i saj ka shqetësuar jo pak ndjekësit e saj, të cilët pyesin: Çfarë i ka ndodhur?

Mirëpo Loredana nuk ka preferuar që të japë më shumë detaje rreth këtij problemi.